• مرکز مشاوره

  خانواده فیض

  استان : اصفهان

  شهرستان : اصفهان

  معرفی مرکز : این مرکز درسال 95 رسما شروع بکار نموده و در سال 1400 به مدت 7 ماه به دلیل شرلئط بد اقتصادی دوران کرونا و اجاره سنگین حل در خیابان شیخ صدوق شمالی تقریبا نیمه تعطیل و تعطیل بوده و از برج 8 سال 400 در این محل آل خجند به فعالی خود ادامه داد

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  پویای جوان

  استان : ایلام

  شهرستان : ایلام

  معرفی مرکز : مرکز مشاوره پویای جوان یکی از مرکزی است که علاوه بر مشاوره ازدواج و خانواده کارگاه های کوتاه مدت در این خصوص برگزار می کنندو.....

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  کفایت

  استان : ایلام

  شهرستان : ایلام

  معرفی مرکز : مرکز مشاوره و روانشناختی کفایت در سال 1382 با مجوز از سازمان بهزیستی افتتاح گردید. این مرکز اولین مرکز استان ایلام است. این مرکز دارای کادر مجرب با سابقه مشاور خانواده،روانشناس بالینی ،روان سنج ، کارشناس علوم تربیتی ،مدد کار اجتماعی ، حقوق دان می باشد.این مرکز دارای یازده هزار پرونده مشاوره ای در بایگانی خود می باشد.این مرکز در زمینه های مشاوره های قبل از ازدواج ، حین ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره های شغلی، تحصیلی و در زمینه های مختلف بیماری های روانی ، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و روانی به خدمت خود ادامه می دهد.

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  خورشیدجم

  استان : بوشهر

  شهرستان : جم

  معرفی مرکز : مرکز مشاوره خورشید جم از سال 1390 تاسیس شده و در زمینه های کودک و نوجوان، مشاوره فردی و مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج و زوج درمانی، بازی درمانی رفتاری و اختلالات یادگیری کودکان، دارو درمانی و انجام انواع تست های هوش و شخصیت سنج، خدمات ارائه می دهد.

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  مهر آوران

  استان : خوزستان

  شهرستان : اهواز

  معرفی مرکز : مرکز مشاوره مهرآوران با مجوز رسمی 152 از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با بُرد تخصصی ازدواج، خانواده و مداخله در طلاق از وزارت ورزش و جوانان و مرکز وکلا، کارشناس رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه(1644) حوزه های فعالیت : بهداشت روانی: بازسازی و رشد روانی، پیشگیری از بیماریها و مشکلات روانی شخصیتی _ مشاروه : ازدواج،خانواده، طلاق، تحصیلی، شغلی _ درمان : اضطراب، افسردگی، وسواس و بحرانهای عاطفی،مشکلات و ناسازگاریهای کودک و نوجوانان _ روانسنجی: سنجش و اندازه گیری هوش _ آموزش : برگزاری همایشها و کارگاههای مختلف در زمینه مهارتهای زندگی، رفتار سازمانی رشد و توسعه فردی و . . .

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  مهر زنجان

  استان : زنجان

  شهرستان : زنجان

  معرفی مرکز : اخذ مجوز از مرکز ملی جوانان سال 79 و شروع به فعالیت به عنوان مرکز مشاوره خانواده و ازدواج و کلینیک جامع روانشناسی و روانپزشکی

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  آفرینش

  استان : فارس

  شهرستان : شیراز

  معرفی مرکز : مرکز 15 سال پیش از سازمان نظام روان شاسی و مشاوره مجوز گزفته و یکی از با سابقه ترین مراکز نظام استان بوده است . در سال 1399 مجوز مرکز تخصصی ازدواج و خانواده را نیز دریافت نموده است . مرکز در منطقه ای فرهنگ شهر شیراز واقع شده است . مرکز آفرینش به عنوان مرکز پیشگیری از طلاق ، بیش از 7 سال است که با دادگستری همکاری می نماید . مرکز دارای فضای آموزشی ، ویدئو پروژکشن ، آزمون های هوشی و روانی و دستگاه بیوفید بک می باشد . دارای سه اتاق و یک سالن بزرگ می باشد .گفتنی است که این مرکز در حوزه ازدواج ، خانواده ، کودک و نوجوانان فعالیت می نماید . مدیر مرکز مشاوره به همراه برخی همکاران دارای چندین تالیف در حوزه ازدواج و خانواده می با شند .

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  زانیاری

  استان : کردستان

  شهرستان : سقز

  معرفی مرکز : مرکز مشاوره در بهترین نقطه شهر قرار گرفته و دسترسی به آن خیلی آسان است فضای داخلی مرکز خیلی زیبا و آرام بخش می باشد. مرکز دارای ۲ اتاق مشاوره و یک سالن انتظار می باشد. فضای بیرونی مرکز خیلی شکیل و تروتمیز می باشد. مرکز مشاوره زانیاری وجهه‌ی خیلی مثبتی در بین همشهری های عزیز دارد

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  راستین

  استان : گلستان

  شهرستان : گرگان

  معرفی مرکز : اولین مرکز تخصصی ازدواج و خانواده در استان گلستان.مجهز به سالن اختصاصی برگزاری کارگاه های آموزشی به تعداد 25 نفر. اتاق مشاهده جهت برگزاری دوره های سوپر ویژن با ظرفیت 10.مجهز به سیستم صوتی و تصویری پیشرفته و مجهز به دوربین های مدار بسته آموزشی.بیشترین تعدادبرگزاری کارگاههای آموزشی.اتاق سنجش آزمون های روانی با بیشترین تعدادآزمون های پیشرفته و استاندارد شده داخلی و خارجی(مداد-کاغذی و رایانه ای)

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  پایا

  استان : گیلان

  شهرستان : رشت

  معرفی مرکز : مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی پایا با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و همچنین مجوز رسمی مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده از وزارت ورزش و جوانان با مدیریت خانم دکتر بقایی در سال 1396 افتتاح گردید. کلینیک پایا با بهره مندی از امکانات دارای بالاترین استانداردهای درمانی و آموزشی و همچنین کادری متشکل از بهترین درمانگران، مشاوران و اساتید دانشگاه با تخصص های درمانی مختلف، سعی در ارائه بهترین خدمات به مراجعین خود دارد. مرکز پایا به طیف گسترده‌ای از خدمات روانشناختی کودک، نوجوان و بزرگسال، بصورت جلسات مشاوره فردی، قبل از ازدواج، زوج درمانی، خانواده طلاق، مشاوره جنسی و همچنین خدماتی نظیر کارگاه های گروهی، کلاسهای آموزشی، فیلم درمانی و خوانش های ادبی می‌پردازد. قابل ذکر است جهت رفاه حال مراجعین، تمامی خدمات مرکز بصورت حضوری و غیر حضوری (آنلاین) قابل دسترس است.

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  مهرپویا

  استان : مازندران

  شهرستان : بابل

  معرفی مرکز : مرکز مشاوره مهرپویا با کسب مجوز از سازمان وزارت ورزش و جوانان و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره در سال 1398 شروع به فعالیت نموده است. این مرکز در ساختمانی مستقل در فضائی آرام و به دور از هیاهو و شلوغی در طبقه اول با امکانات لازم و محیطی اطمینان بخش به ارائه خدمات تخصصی مشاوره می پردازد. در این مرکز علاوه بر مشاوره فردی ، کارگاههای مختلف( پیش از ازدواج، حین ازدواج، پس از ازدواج، مهارت های ارتباطی، نوجوانی و.... برگزار می گردد.

  مشاهده اطلاعات مرکز
 • مرکز مشاوره

  طلوع پیوند

  استان : مازندران

  شهرستان : ساری

  معرفی مرکز : مرکز مشاوره طلوع پیوند با مشاوران مجرب و متخصص در زمینه مشاوره پیش، حین و بعد از ازدواج، سازگاری زناشویی و خانواده، مشاوره طلاق و زندگی بعد از طلاق، رفتار با کودکان و نوجوان و درمانهای فردی و گروهی تخصصی و زوج درمانی هیجان مدار در محیطی آرام و دلنشین واقع در مرکز شهر با دسترسی آسان آماده ارایه خدمات روانشناختی است.

  مشاهده اطلاعات مرکز